Realitný maklér Bratislava

Moderné realitné služby

Svojim klientom ponúkam nadštandardné moderné služby pri predaji, prenájme, kúpe a odstúpení nehnuteľností. V centre môjho záujmu stojí klient a jeho potreby, ktorým služby vždy prispôsobujem. Rád pomôžem klientom aj v zložitých a ťažkých prípadoch.

Nehnuteľnosti inzerujem na rôznych kanáloch a na najnavštevovanejších portáloch a pravidelne ich aktualizujem. Zmluvný servis riešim výlučne cez advokátsku kanceláriu a hypotekárne služby cez profesionálnych hypošpecialistov.

Profesionálne fotografie

Fotografie sú jedným z najdôležitejších marketingových nástrojov. Sú prvým kontaktom medzi predávajúcim a kupujúcim. Špičkové fotografie vám urobím použitím profesionálneho fotoaparátu so zrkadlovkou.

Profesionálne fotký nehnuteľností

Video obhliadky

Ponuky oživujem pomocou jedinečných video obhliadok, výstižných prezentácií interiéru a exteriéru. Váš objekt záujmu môžete vďaka modernej technológii – lietajúcemu dronu, skúmať aj z vtáčej perspektívy.

Vizualizácie nehnuteľností

Zaujíma vás, ako môže vaša nová nehnuteľnosť vyzerať po rekonštrukcii alebo po jej zariadení? Pre dokonalú predstavu o využití priestorov domov či bytov vám vytvorím modernú a profesionálnu vizualizáciu interiéru nehnuteľnosti.

Vizualizácie nehnuteľností

3D pôdorysy

Pre dokonalú predstavu o priestoroch domov či bytov vám vytvorím moderný 3D pôdorys. Budete si tak lepšie vedieť premietnuť využitie jednotlivých izieb a iných súčastí nehnuteľnosti.

Pôdorysy nehnuteľností

Inzercie na sociálnych sieťach

Na podporu marketingovej kampane nehnuteľnosti aktívne využívam vzrastajúcu silu sociálnych médií. Vaše ponuky inzerujem pomocou výstižných a pútavých textov a fotografií.

Inzercia na sociálnych sietiach

Webové stránky nehnuteľností

Exkluzívna služba pre exkluzívne nehnuteľnosti. Po vzájomnej dohode vytvorím vašej nehnuteľnosti webovú stránku so všetkými potrebnými informáciami, ktorá zaručene priláka oko nejedného zvedavého klienta.

Webová stránka nehnuteľnosti

Kontaktujte ma